sobota, 4 stycznia 2014

Kartka z podziękowaniem i książką

Ta kartka to właściwie kafelek, gdyż bazą jest prostokątny kafelek ze sztywnej, mocno sprasowanej tektury. Jest ona drobnym upominkiem ode mnie i znajomych dla instytucji, która pomogła nam w organizacji imprezy. Gdy pojawił się pomysł, aby taką kartkę zrobić, od początku było wiadomo, że ma być na niej książka. Tylko co dalej? Tutaj z pomocą przyszły mi trzy wyzwania, dzięki którym kartka wygląda właśnie tak. I właśnie na te wyzwania ją zgłaszam: Wyzwanie #29- według mapki i na błyszcząco na 123 Scrapuj Ty,  Wyzwanie #12 - paleta kolorystyczna: gorzka czekolada, karmel, cappuccino na blogu Studia 75 oraz wyzwanie Lemonade Challenge #61 - Zmieniamy stare w nowe, gdyż zdecydowana większość materiałów, jakich tutaj użyłam, pochodzi z odzysku.


Mamy tu: resztki koronek, papierowe odpadki z drukarni, końcówki tasiemek. Nawet tekturkowe ślimaki są tak naprawdę odpadkami od kupionych wycinanek.


4 komentarze:

 1. Na pewno miło otrzymać takie podziękowanie :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Studio75 i pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję bardzo za pochwałę i świetną zabawę w wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny pomysł z podziękowaniem, to będzie prawdziwa pamiątka. Miło nam, że wzięłaś udział w wyzwaniu na blogu Studio75, dziękujemy i pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń