środa, 4 grudnia 2013

Kartka z dziurą - scrapbooking

Po raz pierwszy postanowiłam wziąć udział w scrapowym wyzwaniu. Przedstawiona tu kartka została zrobiona na wyzwanie "Challenge # 86 - TORN HOLES IN A BACKGROUND". Zadanie polegało na stworzeniu pracy, w której tle będzie wydarta dziura. W mojej kartce dziura jest wypalona i wydarta. Znajdujące się w niej trybiki są pomalowane brązową farbą akrylową i złotym barwnikiem Colotrix. Zgłaszam ją też na "KOLORY według Ivy - wyzwanie sponsorowane". Tutaj trzeba było użyć odpowiedniej kolorystyki: ZŁOTY, KREMOWY, BEŻOWY, BRĄZOWY.


Kartkę zgłaszam również do zabawy Rapakivi "FanBoard #6 - GRUDZIEŃ". Wykorzystany w niej wzorzysty jasnobrązowy papier pochodzi z kolekcji Rapakivi Warm Memories #1.


Kartka przedstawia mechaniczne serce. Jest to dynamiczny obrazek, gdy patrzy się na tryby, można odnieść wrażenie, że zaraz ruszą, zaczną się kręcić. Napis "to musi działać" ma pozytywne przesłanie, motywujące właśnie do działania.4 komentarze:

 1. Super! Widzę, że szalejesz :) Świetny patent!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Pochwała od Ciebie - osoby, która zajmuje się scrapbookingiem od dawna i profesjonalnie, to dla mnie ogromny powód do dumy i dodatkowa motywacja do dalszego działania :) :) :)

   Usuń
 2. Fantastyczny pomysł trybów i napisu!!! Całość ogromnie mi się podoba. Dziękuję, że wzięłaś udział w naszym wyzwaniu w scrapki-wyzwaniowo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję :))) Pochwała od profesjonalistki w dziedzinie scrapbookingu to dla mnie ogromny zaszczyt i radość :) Szczególnie, że jestem początkująca. Dziękuję też za ciekawą wyzwaniową inspirację, bez której ta kartka by nie powstała :) oraz za świetną zabawę :)

   Usuń